Zwycięstwo!

Mentorzy e-Biznesu nagrodzeni prestiżową nagrodą za wspieranie biznesu

Czytaj więcej

Dynamiczny postęp technologiczny, rozwój Internetu i komunikacji wirtualnej nie tylko zmieniły współczesnego człowieka, ale zdominowały sposób traktowania przez niego rzeczywistości. Do tego stopnia, że młodzi, przedsiębiorczy ludzie, którzy swobodnie poruszają się meandrach IT i Internetu odnajdują w nim perspektywę sukcesu. Dużego sukcesu. A co za tym idzie – nie małych pieniędzy. Jednak co zrobić, żeby ten spektakularny e-Sukces w e-Biznesie osiągnąć?

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą metodą nauki jest naśladownictwo. Stąd też kluczowym rozwiązaniem jest wzorowanie się na Mentorach, którzy są namacalnym dowodem na to, że „chcieć to móc”. Oni też, lepiej niż ktokolwiek inny znają temat „od podszewki” i są w stanie swoją wiedzą się podzielić. Jednak jak szukać i znaleźć Mentorów e-Biznesu? I przede wszystkim – jak spotkać „na żywo” osoby, które na co dzień żyją w wirtualnym świecie?

Odpowiedź na powyżej pytania może być tylko jedna. Biorąc udział w konferencji Mentorzy e-Biznesu! Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w dniach 19-22 listopada 2012 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Podczas tego niecodziennego eventu sale wykładowe odwiedziło 900 osób, a 1400 uczestników zarejestrowało się w systemie internetowym. Magnesem przyciągającym tak liczne audytorium okazały się znane i szanowane nazwiska w świecie e-Biznesu, które odwiedziły Kampus UEK, aby przekazać przyszłym e-biznesmanom wskazówki działania. W Konferencji udział wzięło aż 12 prelengentów wypowiadających się w 4 tematach: Social Mediów, Blogosfery, e-marketingu i e-sukcesu. I tak można było posłuchać o doświadczeniach takich osobistości jak: Marcin Jaśkiewicz z ISTV.pl, Karol Wnukiewicz z Brand24.pl, Anna Błaszczyk z Geek Girls Carrot, Paweł Sala z Freshmail, Michał Bobrowski z Gry-Online.pl, Michał Blak z Click-Apps.pl, Barłomiej Rak z Socjomania.pl, Rahim Blak z ClickCommunity, Paweł Loedl z Pride&Glory Interactive, Łukasz Jakóbiak z 20m2 Łukasza, Kinga Biel z Yummy Lifestyle czy Szymon Kosiński z Sarigato.

Najwięcej słuchaczy zgromadził młody dziennikarz i bloger, Łukasz Jakóbiak. Autor internetowego talk-show z udziałem gwiazd jest przykładem Mentora, który dzięki własnej determinacji i uporowi realizuje nie tylko swoje marzenia, ale i ambicje i cele. Robi przy tym oszałamiającą karierę także w mediach tradycyjnych. A wszystko dzięki dobremu i niebanalnemu pomysłowi na swój e-Biznes.

Olbrzymi sukces konferencji Mentorzy e-Biznesu – szum medialny, który wokół niej powstał, zaangażowanie Osobistości ze świata biznesu internetowego w nadanie wysokiego poziomu wydarzenia oraz pozytywny feedback słuchaczy, którzy dosłownie „walili drzwiami i oknami” na wykłady sprawił, że Organizatorzy postanowili kontynuować całe przedsięwzięcie. Jednak na samej kontynuacji nie poprzestaną. Za punkt honoru postawili sobie udoskonalenie już i tak genialnego eventu! Nic nie mobilizuje tak, jak wyzwania – kolejna edycja już 10-12 kwietnia! Jakie nowe atrakcje czekają na uczestników? Szczegóły wydarzenia w zakładce „O Imprezie”.