Zwycięstwo!

Mentorzy e-Biznesu nagrodzeni prestiżową nagrodą za wspieranie biznesu

Czytaj więcej

O tym, żeby robić w życiu to co się lubi i jeszcze na tym zarabiać spore pieniądze marzy niemal każdy. Jednak nie każdego stać na tyle determinacji i odwagi, aby te marzenia realizować. Często konieczny jest bodziec z zewnątrz. Osoba, która popchnie do działania; która własnym przykładem pokaże, że „chcieć, to móc”; która zainspiruje, a jednocześnie podzieli się swoim doświadczeniem. Osoba, która osiągnęła sukces i realizuje w życiu swoje pomysły i pasje. Jednym słowem – Mentor. Jednak niełatwo takiego oto człowieka spotkać. Dlatego w tym miejscu do akcji wkraczamy my! Dzięki udziale w konferencji Mentorzy e-Biznesu będziesz miał niepowtarzalną okazję, aby nie tylko wysłuchać co Twój autorytet ma do powiedzenia w kwestiach budowania ścieżki kariery, ale przede wszystkim – spotkać go osobiście! Organizujemy ten event właśnie z myślą o młodych, ambitnych ludziach, którzy na razie jedynie marzą o spektakularnym sukcesie i poszukują swojej drogi, aby go osiągnąć.

Dlaczego tematem konferencji jest akurat e-Biznes? Odpowiedź jest prosta – w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie to właśnie działalność w branży IT i Internetu przynosi największe powodzenie, a co za tym idzie – największe pieniądze. Tym bardziej istotne jest, aby poznać tajniki funkcjonowania tej branży, bazując na doświadczeniach Mentorów. Ponadto, dominujący obecnie model komunikacji wirtualnej dowodzi, że brak funkcjonowania w mediach społecznościowych oznacza dosłownie „śmierć towarzyską”. Aby więc nie pozostać tzw. „freakiem socjalnym” warto pomyśleć o budowaniu swojego wizerunku w sieci. Nowoczesne narzędzia i Internet dosłownie same proszą się o to, żeby je w tym celu wykorzystać. Co jednak zrobić, aby osiągnąć zamierzony efekt, a czego unikać, aby dobrodziejstwo Internetu nie okazało się zmorą i obróciło się przeciwko Tobie? Tego wszystkiego dowiesz się biorąc udział w konferencji Mentorzy e-Biznesu!

Podczas warsztatów i wykładów ekspertów z branży poszerzysz swoją wiedzę, uzyskasz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania i poznasz z praktycznego punktu widzenia zasady funkcjonowania e-Biznesu. Wyciągając wnioski z pierwszej edycji konferencji i odpowiadając na potrzeby uczestników pracujemy nieustannie nad stworzeniem jeszcze doskonalszego wydarzenia poświęconego e-Sukcesowi.

Dlatego już 9-12 kwietnia na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ponownie przywitamy Osobistości z branży oraz młode osoby, które zainspirowane ich dokonaniami będą chciały samodzielnie realizować swoje pomysły na e-Biznes. Nie czekaj i już teraz zgłoś się do udziału w konferencji Mentorzy e-Biznesu i przekonaj się, że: Internet + pasja + ambicja = SUKCES!