Zwycięstwo!

Mentorzy e-Biznesu nagrodzeni prestiżową nagrodą za wspieranie biznesu

Czytaj więcej

Dnia 8 listopada 2013 roku w Teatrze Palladium w Warszawie konferencja Mentorzy e-Biznesu otrzymała prestiżowy tytuł Studenckiego Projektu Roku w ramach Gali Nagród Środowiska Studenckiego ProJuvenes 2013 organizowanej przez Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej.

statu
W 6 dziedzinach walczyło między sobą w sumie 18 projektów. „Mentorzy” pokonali w swojej kategorii bardzo mocną konkurencję – Krajowy Krwiecień Krwiodastwa oraz projekt Budowy Pierwszego Polskiego Pojazdu Autonomicznego. Nagrodę odbierał sam pomysłodawca oraz współorganizator Bartłomiej Adamczyk, który nie krył wzruszenia na scenie.

bartek01

Otrzymana nagroda będzie dla mnie wspaniała inspiracją i motywacją do dalszej pracy nad projektem. Dziękuje wraz z moim zespołem wszystkim którzy głosowali na nasz projekt – skomentował Bartłomiej Adamczyk podczas odbierania nagrody.

Wśród laureatów gali znaleźli się również m. in. KGHM Polska Miedź, MARS Polska oraz Niewidzialna wystawa.

Nagrody PROJUVENES to wyraz wdzięczności dla tych, którzy w znacznej mierze działają na rzecz studentów i młodzieży. Nominowanych zostało 18 podmiotów [..] ważne, że tym razem o przydziale nagród zadecydowali studenci, którzy głosowali za pomocą Facebooka – mówił Piotr Müller, Przewodniczący Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej.

gala01

Przypominamy, że trwają przygotowania do III edycji Mentorów e-Biznesu. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w ogólnopolskim projekcie i podnieść swoje kwalifikację – napisz kilka słów o sobie oraz dlaczego chciałbyś działać w naszej inicjatywie na kontakt@mentorzyebiznesu.pl.